nasz sklep internetowy
 
Szanowni Państwo

Firma DMW Communication Dariusz Makuch działa od 2013 roku. Historia działalności na rynku IT jej właściciela Dariusza Makucha sięga jednak początku lat 90-tych XX wieku, kiedy to rozpoczynał współpracę z powstającymi wówczas firmami z tej branży, a następnie w 1996 roku został jednym z założycieli i pomysłodawców spółki cywilnej.
W ciągu kilkunastoletniej działalności Dariusz Makuch osiągnął określoną pozycję na rynku komputerowym zyskując uznanie klientów detalicznych i instytucjonalnych. Ewoluując jego działalność od firmy sprzedającej komputery i sprzęt komputerowy zmieniła się w firmę starającą się kompleksowo rozwiązywać problemy klientów związane z szeroko rozumianą branżą IT. Obecnie odbiorcami DMW Communication Dariusz Makuch są instytucje prywatne i państwowe, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe, wyższe uczelnie oraz osoby fizyczne. Każdy z Klientów jest dla nas równie ważny. Cieszy nas szczególnie fakt, iż Klienci do nas wracają i niejednokrotnie zachęcają do korzystania z naszych usług swoich przyjaciół i znajomych.

Każde zadanie stawiane nam przez Klienta wykonujemy rzetelnie, biorąc pełna odpowiedzialność za jego realizację. Naszym Klientom proponujemy rozwiązania nowoczesne, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, ale jednocześnie zapewniające pełną satysfakcję i gwarantujące najlepsze wykorzystanie zainwestowanych środków.
 
Co możemy zaoferować ???
Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą informatyką, czyli zastosowaniem nowoczesnej techniki komputerowej oraz internetu w biznesie, przemyśle i życiu codziennym. Oferujemy Klientom szeroki gamę usług w zakresie:
 
sprzętu komputerowego:
 
pomagamy w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania technicznego w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta
oferujemy gotowe zestawy komputerowe uznanych światowych producentów oraz własnej produkcji
oferujemy szeroki wybór komputerów przenośnych i tabletów
oferujemy urządzenia peryferyjne (drukarki, skanery, itp.) i sieciowe (przełączniki, routery, itp.) różnych producentów
oferujemy wszelkiego rodzaju osprzęt i akcesoria komputerowe
świadczymy usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń
   
oprogramowania dla firm:
 
pomagamy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania technicznego w zależności od indywidualnych potrzeb naszego Klienta
dostosowujemy oferowane produkty do indywidualnych potrzeb Klienta
sprzedajemy, dostarczamy, instalujemy i wdrażamy wybrane produkty
organizujemy szkolenia
jesteśmy autoryzowanym partnerem kilku zagranicznych producentów specjalistycznego oprogramowania (m.in. MOLPRO, Agisoft, ATLAS.ti, MultiD, LMD, Graphpad)
   
systemów operacyjnych oraz sieci komputerowych :
 
pomagamy w wyborze, instalacji, konfiguracji oraz utrzymaniu szerokiej gamy systemów operacyjnych takich jak: Windows, Linux, VMware, itp.
projektujemy i instalujemy sieci lokalne (LAN) oraz rozległe (WAN), pomagamy w wyborze sprzętu i technologii
administrujemy i zarządzamy sieciami komputerowymi i infrastrukturą IT
   
Internetu :
 
projektujemy i wykonujemy strony internetowe
instalujemy serwery internetowe i administrujemy nimi
   
 
Szeroki asortyment proponowanych przez naszą firmę towarów i usług pozwala nam zaproponować Klientom kompleksowe rozwiązania ich problemów związanych z informatyzacją firmy na różnych etapach jej działalności.